צור קשר
הרשמה
חדשות ואירועים

מי אנחנו הצוות ההתחלה

חלק מצוות מורי בית ספר אופק 2014

אורי עברי
אורי בעל ותק של עשרים שנה בחינוך, B.Ed ותעודת הוראה, מחנך ותיק ובעל נסיון מבית ספר "הרדוף". בכל השנים עסק גם בניהול בית הספר. זו שנתו השניה של אורי בבית הספר שלנו והוא תומך בבית הספר מבחינה פדגוגית, ליווי מורים ושיפור המבנה הארגוני.


הדס לזרא
הדס בעלת 17 שנות ותק בהוראה, B.Ed בחינוך ותעודת הוראה, עסקה במשך שנים רבות בצילום ולמידה במגמת קולנוע. עשתה הסבה לחינוך וולדורף וכעת היא מחנכת כיתה א'.


גילי גליקמן
גילי החלה דרכה המקצועית כגננת וולדורף, למדה בסמינר חינוך וולדורף. לפני שנתיים הגיעה לבית הספר שלנו כמחנכת כיתה א', אותם היא מלווה כעט גם בכיתה ב'.


מיטל גרוס
מיטל עוסקת בחינוך כבר 11 שנה. B.Ed בחינוך ובעלת תעודת הוראה, בוגרת סמינר וולדורף, היתה מחנכת בבי"ס "אורים". עסקה בליווי מורים ובליווי בתי ספר צעירים והגיעה לאופק לפני ארבע שנים. כיום מיטל מחנכת כיתה ד' וכן אחראית על התחום הפדגוגי בבית הספר.


נעמה בן מיור
נעמה B.Ed ותעודת הוראה, בוגרת סמינר ולדורף, 10 שנות ותק בחינוך, היתה גננת ולדורף כשהצטרפה לגרעין שהקים את בי"ס אופק לפני שש שנים. מאז עוסקת בחינוך ובניהול בית הספר. כיום מחנכת כיתה ה'.


טל בירן אורדובר
לטל 12 שנות ותק בהוראת ה"אוריתמיה" – בוגרת סמינר ולדורף באומנות התנועה במרחב הנגזרת מהאנתרופוסופיה. טל מלמדת אוריתמיה כבר בגילאי הגן ועד הבוגרים. טל הינה חלק מקבוצת הניהול של בית הספר.


ארי שבתאי
ארי מלמדת אנגלית 15 שנה בבתי ספר ולדורף ובעלת וותק של 19 שנים בחינוך. בוגרת סמינר ולדורף ומזה 5 שנים מדריכה מורים לאנגלית של כיתות צעירות. ארי מלמדת באופק מאז הקמתו, היא בעלת שורשים אנגליים, התרבות האנגלית חיה ונושמת אצלה בשיעורים. ארי מלמדת תלמידי כיתות א-ג


נורית ענבר
נורית עוסקת בבית הספר ב"הוראה תומכת". לנורית B.Ed  בחינוך מיוחד ותעודת הוראה, שבע שנות ותק בחינוך. נורית מקיימת מפגשים פרטניים התומכים בתהליך הלימוד של הילדים דרך תנועה וחושים. נורית עובדת בצמוד עם המחנכים ועם צוות טיפול בפרט.


סנונית פליישר
סנונית עוסקת בהוראה מתקנת ובעלת  B.A בפסיכולוגיה ו- M.A בהוראה מתקנת עם שבע שנות ותק. סנונית מקיימת  מפגשים פרטניים לילדי כיתה ד' ומעלה. סנונית מגיע מתחום החינוך המיוחד והקונבנציונלי והיום היא סטודנטית לחינוך ולדורף.


תהין שניר
תהין עובדת עם ילדים כבר שנים רבות. בוגרת סמינר ולדורף, תהין הצטרפה לבית הספר לפני כשנתיים כמורה למלאכה מכיתות א' ועד לחטיבה. בכל כיתה תהין מביאה את העבודה והאיכות הנדרשת בהתאם לגיל.


מייסה עבד אל באקי
מייסה מורה לערבית עם ותק של 8 שנים בחינוך הפורמאלי ולאופק הצטרפה כבר בתחילת הדרך. למיסה B.A  בערבית ומחשבים והיא מסיימת לימודים לתעודת הוראה.
מייסה מלמדת לא רק את השפה הערבית מכיתה א' אלא מביאה עמה גם את התרבות הערבית, את החגים והמסורת.


יפעת סימפסון
ליפעת דוקטורט במוזיקולוגיה מאוניברסיטת לונדון ותואר ראשון מאוניברסיטת קרדיף בוולס.
מרצה במכללת סמינר הקיבוצים בחינוך מוזיקלי. הצטרפה לצוות אופק כמורה למוזיקה לכיתות א' – ב'.


עומר אשוח
לעומר ותק של 20 שנה בחינוך ושמונה שנים בהוראת המוסיקה, B.A במוסיקה ותעודת הוראה, בוגר סמינר ולדורף.עומר מלמד בבית הספר את כל עולם המוסיקה: שירים פשוטים ומשחקי קצב בגיל הצעיר, נגינה בחלילית ובכיתות הגבוהות הוא גם אחראי על שיעורי תזמורת והרכבים מוסיקלים.


ברק קידר
ברק לומד בסמינר ולדורף שנה שלישית.ברק מלמד שעורי משחקים את ילדי הכיתות הצעירות ושיעורים שהופכים לספורט. האלמנט המשחקי של שמחה ונהאה נשמר לאורך השעורים כולם בכל הגילאים.


שלומי בן אברהם
שלומי סיים את לימודי חינוך ולדורף בגרמניה. שם גם התמחה בהוראת השפות, אומנות וכמורה כיתה. שלומי מלמד חשבון ואנגלית בכיתות הגבוהות.


רותם קינן
רותם מטפלת באמנות כבר כמעט עשור. לרותם B.A  ותעודת מטפל. בבית הספר רותם הינה לא רק תרפיסטית אלא גם מרכזת את כל תחום הטיפול בפרט.

‪Google+‬‏ | דף הבית | מי אנחנו | חזון וערכים | דרך החינוך שלנו | חינוך וולדורף | בית הספר | גני הילדים | מבט אל העתיד | שאלות ותשובות | יצירת קשר | הרשמה

טלפון 04-6251370 | פקס 04-6251376 | info@merkazofek.co.il aa